Przepis na seks telefon

on

sex telefonOch, cóż mam w porządku wielkości pokój dzienny z dużym  meblami. To jak niebieski denim tkaniny. To głębokie meble, wiesz. Odwróciłem się w kręgu szukasz czegoś lepszego do powiedzenia. Mam tabele boczne i podstawę telewizora, tak samo stare rzeczy każdy ma. A co z tobą? Gdzie sex telefon?

Leżę w moim łóżku. Ściany są niebieskie i moja narzuta jest inny odcień niebieskiego i mam na sobie niebieskie dżinsy i majtki bokserki, które nie są niebieskie. Śmiałem się. Nie jest to, wiedziałem, twój śmiech byłoby niesamowite. Teraz jak o tobie ustanawiają ze mną na kanapie niebieski.

Dobrze, Położyłem podparte w jednym rogu. Więc co są koloru? I wypalił.

Zaśmiał się cicho. Uwielbiam sex telefon. Jeśli mogłem domyślić, że będziemy dopasowanie bym nosić moje niebieskie bokserki. Chwileczkę, jaki kolor ma swoją koszulę? I czy nazywają to przycisk w dół?

Tak, zaczynają się góry. Prawda? I to jest jak zielona chusta, więc jeśli ktoś zrujnował niebieski rzeczy myślę, że nie.

Widzę, co mówisz nie. I zrobić przycisk od góry, jak również. Zawsze możesz go zdjąć. Jego głos okazał drażni czy rozpiąć koszule od góry lub od dołu?

Przygryzłam wargę od wybuchowych niczego bym żałował. Ja rozpinać od góry sam, jak umieścić go na. Jak ważne jest dopasowanie tak? Próbowałem na sygnał dokuczanie sobie. I cieszył się jego głos, ale nie można przekonać się, że zdejmując koszulę lub leżącej około byłoby tak przyjemne.

To nie jest w ogóle, powiedział miękkim i poważne. Mogę powiedzieć, że sex telefon zdenerwowany, ale nie musi być. Nie musimy rozmawiać o niczym nie chcesz o tym mówić. Tylko proszę mówić do mnie z takim seksownym głosem.

Moja twarz była w płomieniach z rumieńcem i mój uśmiech czuł głupio. Mogę to zrobić, ale tylko tak długo, jak rozmawiać o połowę mniej czasu bo lubię twój głos też. Mogę to poczuć, że to piękne.

Nastąpiła przerwa, zanim zapytał: Jak mój głos czujesz przez sex tel i czy Cię podnieca?

Ciepłe mi w piersi jak ciepło rozprzestrzenia się po łyku whisky. Myślisz, że jestem orzechy teraz prawda?

Nie, myślę, że to najdziwniejsza słodka rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem. Lubię go.

Tak czy inaczej, powiedziałem.

W każdym razie, co?

W każdym razie mam nadzieję, mój mówiąc naprawdę jakikolwiek zmieni rozmowy lub będziesz po prostu zacząć mówić o czymś innym, I roześmiała się.